دسته‌بندی نشده

تاثیر ویدیو در اینستاگرام و افزایش فروش از طریق آن

تاثیر ویدیو در اینستاگرام بدون شک بر هیچکس پوشیده نیست، بازاریابی اینستاگرام امروزه تبدیل به یکی از بهترین روش های بازاریابی شده است که شما نیز می توانید از این روش برای تبلیغات استفاده کرده و اقدام به کسب درآمد کنید. ما در این مطلب قصد داریم نکاتی بسیار مهم درباره بازاریابی اینستاگرام با استفاده از ویدیوهای مختلف را برای شما بیان کنیم، بنابراین اگر شما نیز جزو افرادی هستید که هنوز در بازاریابی اینستاگرام از ویدیو استفاده نمی کنید به شما توصیه می کنیم حتما این مطلب را به خوبی مطالعه کنید تا اطلاعات کافی درباره تاثیر ویدیو در اینستاگرام بدست بیاورید.

بازاریابی در اینستاگرام

بازاریابی اینستاگرام همواره کاری بوده است که باید در آن به نکات بسیار کوچکی دقت داشت، پلتفرم اصلی اینستاگرام به شما توصیه می کند که از ویژگی های بصری برای صفحه های شخصی یا کاری خود استفاده کنید، در گذشته تنها امکان قرار دادن عکس در این پلتفرم وجود داشت که خوشبختانه امروزه شما می توانید فیلم های کوتاهی را نیز در اینستاگرام به اشتراک بگذارید و از تاثیر ویدیو در اینستاگرام نهایت استفاده را ببرید. مدیر عامل شرکت Jun Group درباره این موضوع می گوید که : ” امروزه ویدیوهای موبایل تاثیر بسیار زیادی بر روی اینستاگرام گذاشته اند و به کل دنیای بازاریابی اینترنتی را تغییر داده اند و باعث رشد چشمگیر بازاریابی در اینستاگرام شده اند. اینستاگرام تلاش بسیار زیادی کرده است که بخش مربوط به ویدیو را گسترش دهد و تاثیر ویدیو در اینستاگرام را بیشتر کند تا بتواند با شرکت های بزرگی مانند یوتیوب به رقابت بپردازد.

عادت کاربران اینترنت به فیلم های آنلاین

تاثیر ویدیو در اینستاگرام بسیار زیاد می باشد چرا که امروزه کاربران اینترنت عادت کرده اند که تبلیغات را به صورت فیلم در شبکه های اجتماعی مختلف مشاهده کنند و دیگر کمتر کسی را پیدا می کنید که حوصله خواندن مطالب طولانی و یا عکس نوشته ها را داشته باشد، به همین علت شما می توانید با کمک گرفتن از تاثیر ویدیو در اینستاگرام به راحتی کسب و کار اینترنتی خود را در این شبکه اجتماعی گسترش دهید. یکی از مهمترین دلایلی که باعث شده است تا کاربران اینستاگرام ویدیو را به سایر روش های تبلیغاتی ترجیح دهند این است که امروزه یوتیوب به عنوان یکی از بزرگترین وب سایت ها و شبکه های اجتماعی که ویدیوهای مختلف را به اشتراک می گذارد در هر موضوعی ویدیوهای مختلف را به اشتراک می گذارد که باعث می شود تا بیش از 70 درصد از حجم داده های اینترنتی را ویدیوها تشکیل دهند و کاربران سایر شبکه های اجتماعی نیز به همین علت عادت داشته باشند که به جای مطالعه متن و یا مشاهده چندین عکس فیلم دیدن را ترجیح دهند و این همان نقطه ای است که باعث می شود تا تاثیر ویدیو در اینستاگرام چند برابر شود.

تاثیر ویدیو در اینستاگرام به عنوان یک ترند جهانی

یکی دیگر از عواملی که باعث شده است تا تاثیر ویدیو در اینستاگرام بیشتر از سایر محتواها باشد این است که امروزه ویدیوها به عنوان یک ترند جهانی شناخته می شوند که آمار استفاده از آنها در اینترنت بسیار زیاد است. استفاده از ویدیو باعث ایجاد یک تعامل بهتر بین کاربران شما در اینستاگرام خواهد شد که همین موضوع باعث بالا رفتن تاثیر ویدیو در اینستاگرام می شود، طبق تحقیقاتی که در سال های اخیر بر روی شبکه های اجتماعی صورت گرفته است معمولا افرادی که در کسب و کار اینترنتی خود از ویدیو استفاده می کنند معمولا کلیک و فروش بیشتری را دارند.

ویدیو می تواند در بین کاربران نفوذ کند و تاثیر بی نظیری بر روی آنها بگذارد

تاثیر ویدیو در اینستاگرام بیشتر به این دلیل بسیار زیاد است که ویدیو می تواند به راحتی در میان کاربران شما نفوذ کند و تاثیر فوق العاده ای را بر روی آنها بگذارد، به عنوان مثال فرض کنید که شما موفق شده اید که یک ویدیو با کیفیت مناسب و محتوای جذاب را برای کاربران خود فراهم کنید، کاربران شما با مشاهده این ویدیو جذب آن می شوند و از آن جایی که ویدیوها بسیار جذاب تر از متن هستند خیلی سریع این ویدیو را به دوستان خود نیز به اشتراک می گذارند که این موضوع باعث می شود تا در مدت زمان  بسیار کوتاهی افراد زیادی ویدیو شما را مشاهده کنند و این موضوع باعث رونق زیاد کسب و کار اینترنتی شما خواهد شد.

تولید راحت ویدیوهای با کیفیت

عامل دیگری که باعث شده است تا امروزه تاثیر ویدیو در اینستاگرام فوق العاده باشد این است که تولید ویدیو با کیفیت برای شبکه های اجتماعی بسیار راحت شده است و به همین علت شما می توانید بدون آن که هیچ گونه مشکلی داشته باشید به راحتی اقدام به ساخت ویدیوهای مختلف کنید. شاید برای شما جالب باشد که بدانید شما برای ساخت ویدیو برای اینستاگرام به دوربین حرفه ای فیلمبرداری نیاز  ندارید و می توانید با استفاده از گوشی موبایل خود نیز به راحتی این کار را انجام دهید، برای این کار کافی است اقدام به نصب اپلیکیشن های مخصوص این کار کنید، امروزه اپلیکیشن های بسیار زیادی وجود دارند که برای این کار مورد استفاده قرار می گیرند و شما با استفاده از آنها می توانید افکت های مختلفی را بر فیلم خود قرار دهید. بنابراین با افزایش کیفیت ویدیوهای تولد شده در اینستاگرام تاثیر ویدیو در اینستاگرام بسیار بیشتر شده است و افراد مختلفی از آنها برای کسب و کار اینترنتی خود استفاده می کنند.

عکس 5

معرفی بهتر کسب و کارها با استفاده از ویدیو

تاثیر ویدیو در اینستاگرام به موارد گفته شده خلاصه نمی شود و ویدیوهای مختلف دارای تاثیرهای بسیار زیادی در این شبکه اجتماعی هستند که یکی از مهم ترین تاثیرهای آن معرفی بهتر کسب و کار اینترنتی می باشد. قطعا شما در یک عکس و یا یک متن چند خطی نمی توانید به صورت کامل کسب و کار اینترنتی خود را در شبکه اجتماعی اینستاگرام معرفی کنید، به همین علت بهتر است که شما معرفی کسب و کار خود را در قالب یک ویدیو انجام دهید تا هم بتوانید توضیحات کامل را در این ویدیو به کاربران خود ارائه دهید و هم به کاربران خود اجازه دهید که بتوانند در شرایطی مناسب با کسب و کار شما آشنا شوند چون بیشتر کاربران اینستاگرام به هیچ وجه یک متن طولانی که کسب و کار شما را توضیح می دهد را مطالعه نمی کنند اما بسیاری از آنان این فیلم را مشاهده می کنند.

How Video View Counts Will Impact Your Instagram Marketing

Why Using Video Will Boost Your Instagram Engagement

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *