7 تا 17% درصد تخفیف ویژه کتری قوری استیل !

پشتیبانی فروش

021-66552149 09109459005

قوانین مقررات و ضوابط استفاده ازسایت فروشگاهی ظرفا

بازدیدکننده گرامی، به فروشگاه اینترنتی ظرفا  خوش آمدید!

 

لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات سایت ظرفا  به دقت ملاحظه فرمایید.

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سایت ظرفا  را دارند ، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند.

 

عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

 

بند ۱

 

افراد برای عضویت در سایت باید به قسمت عضویت مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام‌خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می‌کنند.

 

تبصره ۱

 

کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.

 

تبصره ۲

 

کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

 

تبصره ۳

 

عضویت در سایت ظرفا رایگان است.

 

بند ۲

 

فرایند خرید از سایت توسط کاربر به این شرح است:

 

قسمت اول: بازدید از کالاها و خدمات ارائه شده در سایت

 

قسمت دوم: پرداخت مبلغ معین( یا اعمال کوپن تخفیف) به‌صورت آنلاین توسط خریدار

 

قسمت سوم: ارسال رسید کالا و خدمات خریداری شده در قالب ایمیل و یا به‌صورت پیامک به آدرس پست الکترونیک و یا شماره تلفن همراه کاربر توسط ظرفا

قسمت چهارم: ارسال کالا توسط ظرفا با پیک یا پست یا برای دریافت خدمات حضوری به کلنیک مراجعه می فرمایند

 

تبصره ۱

 

چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به خرید کند و موضوع مشخص شود، ظرفا حق دارد سفارش را باطل کند.

 

بند ۳

 

حق امتیاز کلیه  خدمات وکالاهای این سایت برای تهیه کننده اثر محفوظ بوده و هرگونه کپی‌برداری یا استفاده از بخش یا کل مطالب کالاها غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.

 

بند ۴

 

گروه درمانی  اطلاعات زیر را به‌منظور آگاهی کاربر در اختیار آنان قرار می‌دهد:

 

– مشخصات فنی و ویژگی‌های کاربردی کالا

 

– تعیین کلیه هزینه‌هایی که برای خرید کالا بر عهده مشتری است.

 

– مدت زمان اعتبار پیشنهادهای ارائه شده

 

بند ۵

 

اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از ظرفا به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود.

 

بند ۶

 

کاربر نباید در سایت ( تالار گفت‌وگو و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی (Comment) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی‌شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را  از دست می‌دهد.