چرا ما؟

کیفیت عالی دستور کار فروشگاه ماست!

درباره فروشگاه آنلاین لوازم خانگی و آشپزخانه ظرفــا بیشتر بدانید!

فروشگاه اینترنتی Zarfa

فروشگاه آنلاین ظرفا  با ایجاد دسترسی عمومی آسان به خرید لوازم خانگی، آشپزخانه و دکوراسیون با کیفیت که دارای تایید استاندار لازم را دارا می باشند، با تعداد زیادی از تولیدکنندگان و واردکنندگان معتبر به صورت مستقیم و بدون واسطه، محصولاتی را  با قیمتی مناسب در فروشگاه آنلاین خود عرضه می کند. فروشگاه اینترنتی  ظرفا Zarfs، مجموعه ای از انواع لوازم خانگی، آشپزخانه ، بهداشتی  و  مواد شوینده ، دکوراسیون و لوازم خواب  را در یک فروشگاه آنلاین گرد هم آورده تا خریدار با مشاهده ی کالای مورد نیاز خود، اطلاعات لازم در رابطه با کالا (شامل قیمت، توضیحات کلی و مشخصات فنی کالا، کشور تولید کننده و رزومه ی برند مورد نظر و همچنین عکس و ویدیوی کالا) را دریافت و با مقایسه ی آن در بازار رقابتی حاضر، راحتر و با اطمینان در خرید کالا را با ما تجربه کند.

 

مأموریت  ظرفا افزایش آگاهی افراد از اقلام و کالای با کیفیت، اورجینال و اصالت  داخلی و خارجی  و کاهش و تسهیل فرآیند خرید آن می باشد.

بعلاوه ارسال به موقع کالاهای سفارش داده شده، ضمانت 7 روزه بازگشت کالا جهت اعتماد سازی مشتریان، امکان پرداخت به صورت آنلاین یا در هنگام دریافت کالا از جمله تمهیداتی است که جهت رضایت مشتریان در نظر گرفته شده است.

قیمت های مناسب

پرداخت مطمئن آنلاین

ضمانت اصالت

پشتیبانی آنلاین